Nacionalinės švietimo agentūros projektas

  Nacionalinės švietimo agentūros projekto „Bendrojo ugdymo turinio ir organizavimo modelių sukūrimas ir išbandymas bendrajame ugdyme“ (projekto kodas 09.2.1-ESFA-V-726-04-0001) veiklą „Pradinio ugdymo informatikos programos rengimas, išbandymas ir diegimas“,
Paskelbta temoje Nauji pranešimai | Komentavimas išjungtas įraše Nacionalinės švietimo agentūros projektas

Mokytojų diena Kaštonų pagrindinėje mokykloje

Šiais metais  Kaštonų mokykloje Mokytojų dienos simbolis – skrybėlė elegancijai ir subtilumui. Tad jau iš pat ryto atėjusius mokytojus mokiniai pasitiko  dovanodami savo rankomis pagamintus simbolius- skrybėlaites bei linkėdami išskirtinės dienos. O mokytojai į mokyklą rinkosi pasipuošę įvairiausiomis skrybėlėmis, priderintomis prie aprangos.

Pasibaigus keturioms pamokoms, mokytojai buvo pakviesti į aktų salėje vykusią šventinę popietę. Popietės metu sveikinimus ir linkėjimus  išsakė mokyklos direktorius Vytautas Stanulevičius bei Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorė Irutė Varzienė. Kartu su Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vyriausiuoju specialistu Artūru Didzinsku administracijos direktorė įteikė mokytojams saldžias dovanas. Ta pačia proga Biržų rajono savivaldybės mero Padėkos raštais už nepriekaištingą ir kūrybingą darbą buvo apdovanotos mokytojos: Stasė Tauterienė, Gitana Urbonavičienė, Biržų rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo Padėkos raštais  Rūta Bėliakaitė bei Laima Bėliakienė.

Antros ir devintos klasių mokiniai mokytojos linksmino kviesdami šokti ir mankštintis kartu. O kompetentingoji dešimtokų komisija išrinko tris gražiausių skrybėlių savininkus ir juos apdovanojo maloniomis dovanėlėmis.

Mokytojų dienos šventė buvo ypatinga ir jauki.

Paskelbta temoje Nauji pranešimai | Komentavimas išjungtas įraše Mokytojų diena Kaštonų pagrindinėje mokykloje

Futbolo turnyras, skirtas Policijos dienai

Penkioliktą kartą Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos stadione įvyko futbolo turnyras skirtas Policijos dienai paminėti. Pagrindiniai turnyro rengėjai Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Biržų rajono policijos komisariatas, Biržų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyrius, Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla, Biržų kūno kultūros ir sporto centras. Turnyre dalyvavo trijų amžiaus grupių sportininkai. Pirmą kartą turnyre dalyvavo patys mažieji – miesto lopšelių-darželių vaikai. Kasmet turnyre dalyvauja ir Panevėžio FA auklėtiniai, kurie šiemet iškovojo tik prizines vietas. Pirmoje grupėje  turnyrą laimėjo Biržų kūno kultūros ir sporto centro futbolininkai, mažesniųjų grupėje pirmi Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos jaunieji futbolininkai.

Paskelbta temoje Nauji pranešimai | Komentavimas išjungtas įraše Futbolo turnyras, skirtas Policijos dienai

Specialus izoliacijos algoritmas – ugdymo įstaigoms

 

Paskelbta temoje Nauji pranešimai | Komentavimas išjungtas įraše Specialus izoliacijos algoritmas – ugdymo įstaigoms

Lengvosios atletikos sektoriaus atidarymas

Rugsėjo 21 dieną  Kaštonų pagrindinėje mokykloj vyko  moderniai renovuoto lengvosios atletikos aikštyno atidarymas. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo rajono savivaldybės atstovai, rėmėjai, mokytojai, treneriai, mokiniai, kiti svečiai. Linkėdamas vaikams gražiai augti, saugiai sportuoti lengvosios atletikos aikštyną pašventino Biržų Jono Krikštytojo bažnyčios kunigas Normundas Figurinas. Pasibaigus atidarymo ceremonijai, apie 60 mokinių iš Kaštonų, Pačeriaukštės bei Atžalyno mokyklų dalyvavo lengvosios atletikos varžybose, skirtose Kaštonų taurei laimėti. Pirmosios pergalės naujai atidarytame aikštyne atnešė vaikams daug džiaugsmo, teigiamų emocijų, juolab kad visi nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais. Tikimasi, kad naujajame aikštynai savo jėgas išbandys ne tik biržiečiai, bet ir sportininkai, atvykę iš kitų miestų.

Paskelbta temoje Nauji pranešimai | Komentavimas išjungtas įraše Lengvosios atletikos sektoriaus atidarymas