NUO PIRMADIENIO IKI SEKMADIENIO

📌 Vasario 19 – 23 KA1 projekto ” Įtraukusis ugdymas – raktas į šiuolaikinį ugdymą” kursai Europass Teachers Academy, Barselona. Dalyvauja mokytojos Alė Šakėnienė Eglė Gintautaitė Rūta Bėliakaitė Valda Matickienė
📌 Vasario 20 d.Mokytojų tarybos posėdis
📌 Vasario 24 d.ROBOTIADA FLL regioninės varžybos Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija , dalyvauja 2- 4 kl. ir Medeikių skyriaus komandos. Mokytojos Neringa Misevičiūtė Dovilė Džuvaitė
 

7a, 7b klasės lankėsi Panevėžio STEAM centre fizikos inžinerijos laboratorijoje

Dalyvavimas STEAM veiklose, tai galimybė mokytis per patirtį, negalvojant apie vertinimą. Klysti, kad sužinoti.

7a klasė dalyvavo veikloje „Labirintu po veidrodžių karalystę“. Taikydami šviesos atspindžio dėsnį , naudodami lazerį, bei veidrodžius, dūmų pripildytoje laboratorijoje kūrė apsaugos sistemas.

7b klasė dalyvavo veikloje “Vaivorykštė delne“. Tyrinėjo šviesos spalvas.  Išsiaiškino kuo šviesos spalvų maišymas skiriasi nuo dažų spalvų.

   

Užgavėnės mokykloje

Vasario 13 d. Kaštonų pagrindinėje mokykloje 1 – 5 klasių moksleiviams vyko Užgavėnių šventė.  Mokyklos bibliotekoje vyko edukacijos apie Užgavėnes 1-5 klasių mokiniams. Žiūrėdami filmuką ir atsakydami į klausimus, mokiniai išsiaiškino, kas yra Užgavėnės, kaip jos švenčiamos, kokie pagrindiniai personažai, kodėl per šią šventę deginama Morė ir kuo ypatingos Lašininio ir Kanapinio kovos. Mušdami ritmą klausėsi Užgavėnių dainų, žiūrėjo, kaip daromos kaukės. Vėliau persirengėliai vaikščiojo po klases, kėlė triukšmą, kvietė vaikus į šventę ir rinko blogų darbelių (jei tokių buvo) raštelius. Vėliau šventė persikėlė į mokyklos krepšinio aikštelę. Svarbiausi šventės svečiai – kanapinis ir lašininis rungtyniavo ir tik po trijų rungčių kovos paaiškėjo nugalėtojas –  kanapinis, kuris simbolizuoja pavasarį. Vaikai šoko, trypė, dainavo ir smagiai leido laiką. O šventės pabaigoje buvo sudeginti surinkti rašteliai, juos paleidome į dangų ir vaikai pažadėjo būti geresni.
Visuomenės sveikatos specialistė Vytautė Jurgelevičienė, Rita Valintėlytė ir mokinių taryba.