Mokytojai

Vardas, pavardėPareigosAuklėjama klasė
Dainius Žukauskas Direktorius 
Laimutė Gabrėnaitė

 Direktoriaus  pavaduotoja ugdymui,

II vadybinė kategorija, rusų k. mokytoja

 

 
Laima BėliakienėGermaniškio centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui, ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo mokytoja1, 3 (jungtinė klasė Germaniškio centras)
Rūta BėliakaitėMedeikių skyriaus direktoriaus pavaduotoja ugdymui, ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo mokytoja 
Lilija LapienienėPradinių kl .mokytoja2a
Stanislava TauterienėPradinių kl .mokytoja2b
Irena VilemienėPradinių kl .mokytoja3a
Renata AlišauskienėPradinių kl. mokytoja3b
Jūratė DžiugienėPradinių. kl. mokytoja4a
Danguolė BriedienėPradinių kl. mokytoja4b
Aurelija KarosienėPradinių kl. mokytoja1a
Daiva DumašėPradinių kl. mokytoja1b
   
Vytautė  KuzmaitėTechnologijų, dailės, mokytoja 
Rasa StanulevičienėMuzikos, etikos mokytoja6a
Almonė ŽiaunytėAnglų k. mokytoja 
Egidijus ŽaldokasFizinio ugdymo mokytojas 7b
Artūras RagaišisTechnologijų, žmogaus saugos mokytojas 7a
Rima KučinskienėRusų k. mokytoja 
Girda KlybienėGeografijos mokytoja 
Eglė GintautaitėAnglų k. mokytoja8a
Aušrelė TraupytėInformacinių technologijų, ekonomikos mokytoja 
Roma MontvidienėMatematikos mokytoja 
Audrius UnglinikasFizinio ugdymo mokytojas 
Rita ValintėlytėBibliotekos vedėja, anglų k. mokytoja 
Jūratė JankauskienėFizinio ugdymo mokytoja 
Vilma SimėnienėSocialinė pedagogė, fizikos mokytoja5a
Rimas MikalauskasTikybos mokytojas 
Sandrina ŽukauskienėIstorijos, pilietiškumo pagrindų mokytoja9
Algimantas BukysMatematikos mokytojas6b
Žaneta ŠležienėVokiečių k., informacinių technologijų mokytoja 
Albina ŠakėnienėBiologijos, gamta ir žmogus, chemijos mokytoja5b
   
Sandra BalodytėTikybos mokytoja 
Danguolė ČirvinskienėRusų k., etikos mokytoja10
Daivutė AkmenėlienėLietuvių k. mokytoja 
Daiva BraždžionienėSpec.pedagogė, logopedė 
Aušra MacienėLietuvių k. mokytoja8b
Gitana Urbonavičienė2-4 kl. anglų kalbos mokytoja 
Rima BriedienėDailės mokytoja 
Valda MatickienėSpecialioji (lavinamoji) klasė 
Genovaitė VisockienėPradinių klasių mokytoja3-4 (jungtinė kl Medeikių skyrius)
Aušra TalmontienėIkimokyklinio ugdymo pedagogėMišri grupė (Medeikių skyrius)
Lina Gasparėnienė

Ikimokyklinio ugdymo, pradinių klasių mokytoja

(Germaniškio centras)
Kristina Vėjalienė

Ikimokyklinio ugdymo, pradinių klasių mokytoja

(Germaniškio centras)
Įrašas paskelbtas temoje Mokytojai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.