Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcis centras

Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcis centras
Germaniškio k., Mokyklos aklg. 5, Biržų rajonas
Tel. (8 450) 56 567, el. paštas: germaniskiomokykla@gmail.com

Mokykloje dirba:

L. Bėliakienė – Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcio centro direktoriaus pavaduotoja ugdymui

L. Bėliakienė- lietuvių k., matematika, fizinis ugdymas
L. Gasparėnienė – pasaulio pažinimas
S. Balodytė – tikyba (katalikų)
K. Vėjelienė – užsienio k. (anglų), dailė ir technologijos
Z. Bėliakienė – muzika, šokis

Skyriaus renginiai

2021 m. lapkričio mėn. visi 1-4 klasių mokiniai dalyvavo lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo ir anglų k. tarptautiniame edukaciniame konkurse „Olimpis 2021-Rudens sesija”. Vasario viduryje mus pasiekė apdovanojimai. Visiems konkurso dalyviams buvo įteikti diplomai, padėkos ir tušinukai  „Olympis“, o pirmos klasės mokinė Saulė buvo apdovanota ir medaliu už matematikos pasiekimų rezultatą – ji surinko daugiau nei 95%.

Gerų darbų dienos 

Daryti gerus darbus yra smagu ir verta – tuo įsitikinom rugsėjo mėnesį, mokyklos gimtadienio proga, padėję darbuotojams, kurie dirba mūsų skyriuje. Tąsyk valėme dulkes, trynėme ir švarinome suteptas sienas, grindis, radiatorius. Taip pat pagelbėjom, kiek leido jėgos, tvarkydami žaislus, lentynas, rinkom gėlių sėklas. Po kelių gerų darbų apima azartasỊ Tad nutarėm kiekvieną mėnesį daryti gerus darbus. Spalio mėnesį lauke daug prikritusių medžių lapų. Prieš rudens atostogas nutarėm visi pagelbėti Genutei ir Tomui. Mūsų mokyklos daugiafunkcio aplinka labai graži, išpuoselėta. Tad gražią, saulėtą dieną visi puolėm grėbti lapų, rinkti prikritusių lapų iš gėlynų. Dirbom visi – mokiniai, mokytojai ir ikimokyklinukai. Atlikti gerus darbus germaniškiečiams patinka. Mes jau planuojam kokius darbus darysim lapkričio mėnesį…

Baltų dienos šventė

Rugsėjo 22 dienos pavakare, prie Nemunėlio upės – Lietuvos Latvijos pasienyje, Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcio centro mokiniai dalyvavo Baltų dienos minėjime. Jie Nemunėlio pakrantėje pasodino ąžuoliuką ir vadovaujami mokytojos Zitos Beliakienės padainavo dainą apie ąžuolą.
Lietuviškos ir latviškos dainos skambėjo iki pat sutemų. Abiejuose upės krantuose degė laužai. Ši graži šventė jau tapo tradicija. Ji net ir karantino metu sujungė dvi Baltų tautas, dvi kaimynines bendruomenes- germaniškiečius ir skaistkalniečius.

Mokyklos gimtadienis

Rugsėjo 18 dieną germaniškiečiai šventė mokyklos gimtadienį. Šiemet mokyklai – 28 metai. Ta proga daugiafunkcio centro bendruomenė visas veiklas skyrė GERIEMS DARBAMS. Vaikai piešė ir rašė apie atliekamus  gerus darbus savo šeimose. Padėjo daugiafunkcio centro darbuotojams, atliko gerus darbus mokyklai – talkino valytojoms, rinko gėlių sėklas, tvarkė žaislus. Dovana mokyklai – tai vaikų sukurtas gamtinių medžiagų ir gėlių kilimas. Padainavę, pašokę ir pažaidę liaudiškus žaidimus, visi vaišinosi šviežiai spaustomis obuolių sultimis, mokytojos Kristinos V. iškeptu pyragu ir  Ingos V. iškeptais keksiukais.