Mokytojų diena Kaštonų pagrindinėje mokykloje

Šiais metais  Kaštonų mokykloje Mokytojų dienos simbolis – skrybėlė elegancijai ir subtilumui. Tad jau iš pat ryto atėjusius mokytojus mokiniai pasitiko  dovanodami savo rankomis pagamintus simbolius- skrybėlaites bei linkėdami išskirtinės dienos. O mokytojai į mokyklą rinkosi pasipuošę įvairiausiomis skrybėlėmis, priderintomis prie aprangos.

Pasibaigus keturioms pamokoms, mokytojai buvo pakviesti į aktų salėje vykusią šventinę popietę. Popietės metu sveikinimus ir linkėjimus  išsakė mokyklos direktorius Vytautas Stanulevičius bei Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorė Irutė Varzienė. Kartu su Švietimo kultūros ir sporto skyriaus vyriausiuoju specialistu Artūru Didzinsku administracijos direktorė įteikė mokytojams saldžias dovanas. Ta pačia proga Biržų rajono savivaldybės mero Padėkos raštais už nepriekaištingą ir kūrybingą darbą buvo apdovanotos mokytojos: Stasė Tauterienė, Gitana Urbonavičienė, Biržų rajono savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo Padėkos raštais  Rūta Bėliakaitė bei Laima Bėliakienė.

Antros ir devintos klasių mokiniai mokytojos linksmino kviesdami šokti ir mankštintis kartu. O kompetentingoji dešimtokų komisija išrinko tris gražiausių skrybėlių savininkus ir juos apdovanojo maloniomis dovanėlėmis.

Mokytojų dienos šventė buvo ypatinga ir jauki.

Įrašas paskelbtas temoje Nauji pranešimai. Išsisaugokite pastovią nuorodą.