Pažintinis vizitas „Karjeros kelias – miškininko profesija“

Saulėtą gegužės 18-osios rytą 8b klasės mokiniai pėsčiomis ėjo į Valstybinių miškų urėdijos Biržų regioninį padalinį. Užeiti į vidų pakvietė gamtotvarkos specialistas Jonas Gaidelionis.

Susitikimo tikslas – susipažinti su miškininko profesija, miškininkystės profesionalų darbais, jų reikalingumu, miško bioįvairove. Pirmoji pateikties nuotrauka jau nuteikė intriguojančiai – „Miškininko profesija = 5 profesijos viename“. Susitikime pasakyta daug įdomios ir naudingos informacijos apie miškininkystę, miškų atkūrimą bei įveisimą, sodmenų išauginimą – kelerius metus trunkantį  procesą. Taip pat kalbėta apie labai svarbias priešgaisrinę apsaugą bei kelių priežiūrą miškuose.
Specialistas pasakodamas vis įtraukdavo įvairių klausimų, į kuriuos mokiniai aktyviai atsakinėjo, diskutavo. Teisingai atsakiusieji gavo dovanų – užrašines su urėdijos logotipais. Už šio vizito organizavimą ir galimybę susipažinti su perspektyvia miškininko profesija esame dėkingi Panevėžio regioninio karjeros centro koordinatorei bei Biržų regioniniam padaliniui.

Karjeros specialistė Rima Binkienė

Scroll to Top