Kalėdinis futbolo turnyras

Gruodžio 30 d. Biržų Kaštonų pagrindinėje mokykloje vyko Kalėdinis futbolo turnyras, kuriame dalyvavo 8 komandos suskirstytos į du pogrupius po 4. Turnyre dalyvavo net dvi komandos iš Pasvalio, taip pat keli žaidėjai iš Panevėžio. Rungtyniavo ir šios mokyklos jaunieji futbolininkai. Turnyras iš ties susilaukė didelio populiarumo: nemažai žiūrovų stebėjo atkaklias dvikovas, pamatė gražių įvarčių. Turnyrą papuošė finalinės biržiečių  varžybos, kuriose “Mogis  ir draugai” gražiu stiliumi 3:0 nugalėjo 92+ – komandą. Trečią vietą iškovojo Pasvalio futbolininkai,  kurie nugalėjo papiliečius. Nugalėtojams ir prizininkams buvo įteikti Biržų kūno kultūros ir sporto centro  taurės ir medaliai ir komandiniai  Dundulis prizai.