Išvyka į Kupiškio TVM

Gegužės 23 d. dešimtos klasės mokiniai svečiavosi Kupiškio technologijos ir verslo mokykloje. 

Prie mokyklos mus  pasitiko Kupiškio TVM  karjeros specialistė Audronė Liudvinavičienė.
Apie mokykloje vykdomas profesinio mokymo programas, priėmimo tvarką, gyvenimo ir mokymosi sąlygas papasakojo  direktoriaus pavaduotoja  ugdymui Raimonda Domžienė Sužinojome ir apie  sėkmingai vykdomą Erasmus+ projektinę veiklą.
Apžiūrėjome  įvairias mokyklos erdves, mokomuosius kabinetus ir laboratorijas. Mokykloje vyko vykdomų profesinio mokymo programų pristatymas per praktines veiklas. Maisto ruošimo laboratorijoje stebėjome virėjo specialybę besimokančių mokinių darbą, ragavome užkandžių. Mokyklos pirmo kurso mokiniai pristatė padavėjo ir barmeno profesiją, gamino kokteilius ir kt.
Buvome pakviesti ir praktiškai išbandyti kai kuriuos apdailininko, transporto priemonių remontininko darbo procesus. Susipažinome  taip pat ir su apskaitininko, individualios priežiūros darbuotojo, ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo profesijomis.
Apsilankėme ir  bendrabutyje .Ten susipažinome  su gyvenimo sąlygomis bei tvarka. Įdomu buvo pasivažinėti  traktoriuku „Pupsiuku“.
Ekskursijos po mokyklą pabaigoje   buvome pavaišinti cepelinais ir mokyklos valgykloje keptomis bandelėmis.
Dėkojame Kupiškio technologijos ir verslo mokyklai už suorganizuotą mums ekskursiją po mokyklą, svetingumą bei įdomų mokyklos pristatymą.
Dešimtokai

Scroll to Top